Kontakt

VÄXEL

TELEFON

010-140 3000
21/6-13/8 är växeln öppen 07-16.

E-POST

info@turebergs.se

FAKTURAFRÅGOR

faktura@turebergs.se

TELEFON

010-140 3000
21/6-13/8 är växeln öppen 07-16.

E-POST

info@turebergs.se

FAKTURAFRÅGOR

faktura@turebergs.se

BESÖKSADRESS

HUVUDKONTOR
Kappetorpsvägen 1
192 77 Sollentuna

POSTADRESS

Box 430
191 24 Sollentuna

TUREBERGS TRANSPORT AB

FORIA AB

Besöksadress
Hammarbacken 4B
191 49 Sollentuna 010-474 50 00
info@foria.se

T.F. OPERATIV CHEF

Jimmy Höglander
070-925 64 45
jimmy.hoglander@turebergs.se

FORDONSANSVARIG

Peter Pugliano
08-48 00 23 00
peter.pugliano@turebergs.se

TRANSPORTLEDNING

Anläggnings- och schakttransporter, Entreprenadmaskiner och Asfaltstransporter

TRANSPORTLEDARE

Frida Lindman
010-140 3000
bilar@turebergs.se

TRANSPORTLEDARE

Mikael Gustavsson
010-140 3000
bilar@turebergs.se

TRANSPORTLEDARE

Dan Thylin
010-140 3000
bilar@turebergs.se

PERSONALANSVARIG

Susanne Pettersson
010-140 3000
susanne.pettersson@turebergs.se

Kranbils- och servicetransporter, Avfall och Fjärrtransporter

TRANSPORTLEDARE

Marielle Karlsson
010-140 3000
kranbil@turebergs.se

TRANSPORTLEDARE

Malin Nordsten
010-140 3000
kranbil@turebergs.se

PERSONALANSVARIG

Susanne Pettersson
010-140 3000
susanne.pettersson@turebergs.se

SUGBILAR

Per Nyström
08-558 071 51
per.nystrom@turebergs.se

TRANSPORTLEDARE

Cathrine Johansson
010-140 3000
avfall@turebergs.se

TRANSPORTLEDARE

JP Andersson
08-558 071 51
avfall@turebergs.se

Arbetsledning

MASKINFÖRMEDLARE

Frida Lindman
010-140 3000
frida.lindman@turebergs.se

ARBETSLEDARE AVD. KARLSKOGA

Mikael Hedegård
070-242 68 54
mikael.hedegard@turebergs.se

Försäljning

FÖRSÄLJNINGSCHEF

Ralf Billefält
070-991 04 00
ralf.billefalt@turebergs.se

KALKYL & OFFERT

Tommy Snickars
070-991 04 08
tommy.snickars@turebergs.se

TUREBERGS MARK & ANLÄGGNING AB

VERKSAMHETSCONTROLLER

Marina Larsson
072-159 72 00
marina.larsson@turebergs.se

PROJEKTLEDARE

Michael Karlsson
072-159 72 02
michael.karlsson@turebergs.se

PROJEKTLEDARE

Fredrik Eriksson
070-925 64 27
fredrik.eriksson@turebergs.se

ARBETSLEDARE

Christoffer Smeds
070-6665905
christoffer.smeds@turebergs.se

ARBETSLEDARE

Kim Bunnå
070-9259720
kim.bunna@turebergs.se

TUREBERGS VERKSTAD AB

VERKSTADSCHEF

Peter Pugliano
070-925 64 34
peter.pugliano@turebergs.se

DÄCKVERSKTAD

Samir Ibrahimovic
08-48 00 23 00
samir.ibrahimovic@turebergs.se

EKONOMI

FAKTURERING

Fakturafrågor
010-140 3000
faktura@turebergs.se

BUSINESS CONTROLLER

Josefin Jansson
010-140 3000
josefin.jansson@turebergs.se

HR- OCH LÖNEANSVARIG

Denise Kreppenhofer
010-140 3000
denise.kreppenhofer@turebergs.se

KONCERNLEDNING

ÄGARE / KONCERNCHEF

Daniel Bergholtz
0709-25 64 00
daniel.bergholtz@turebergs.se

VICE KONCERNCHEF

Jesper Hagstedt
076-000 24 55
jesper.hagstedt@turebergs.se

EKONOMICHEF

Kia Johansson
010-140 3000
kia.johansson@turebergs.se